Новорічна Україна

21 Грудня 2015 - 09:55

Ось і настав період, який особливо виділяється поміж свят українського народу – казковий, чарівний, коли може трапитись будь–яке неймовірне диво, час гадань і загадування бажань, час веселощів і безліч добрих традицій, які прийшли з глибини віків.

 Працівники бібліотеки-філії №7 (вул. 91-й Дівізії,1) запрошують на святкову зимову виставку-галерею поштових новорічних привітальних листівок «Новорічна Україна», яка експонується в читальному залі. Виставка доповнює те передчуття дива, яким наповнюється простір цієї пори і створює магічну атмосферу будь-де.

На виставці представлена література про те, як зустрічають Новий Рік та Різдво в Україні та інших країнах світу. Виставка знайомить з різними кулінарними стравами, астрологічними прогнозами. Особливу увагу привертає література, яка знайомить з історією святкової листівки, а також ялинкових прикрас. Мистецьки оформлені, листівки стають частиною виставки.

Святкова поштова картка ставала знаком щирих родинних зв’язків, дружби, симпатії, вона засвідчувала глибоку повагу і певний пріоритет адресата. Кожен, хто бере до рук таку поштову картку, поринає у світ далекого дитинства і юності, коли з приходом свят світ здавався таким великим і добрим. Зрештою, що б не було зображено на новорічній листівці, у людини, яка хоч раз побачила таку велику кількість різноманітних новорічних листівок, народжується відчуття свята, дитинства та чуда…

Доповнює атмосферу новорічних та різдвяних свят ялинка.

Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога директора народного музею історії міста Семенової Н.І. З фондів музею представлені понад 100 вітальних листівок минулого століття і сьогодення.

Хочеться вірити, що сьогодні, коли ми з вами у новому тисячолітті, так званому електронному спілкуванні через Інтернет, все-таки збережеться традиція наших пращурів і привітаємо наших близьких і знайомих зі святами саме листівками.

Виставка діятиме до 30 січня 2016 року. Тож запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з новорічною виставкою.