“Немає вищої святині , як чисте сяйво доброти”

4 Грудня 2018 - 15:56

    Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
З нагоди Міжнародного дня інвалідів у  читальному залі  бібліотеки-філії № 1для дітей зібралися  діти з інвалідністю та їх батьки, щоб  прийняти участь  у святі «Немає вищої святині , як чисте сяйво доброти». З щирими привітаннями звернулась до присутніх Войткова Л.О. голова громадської організації дітей з інвалідністю «Довіра». Користуючись нагодою вона  подякувала  всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримку, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від усього серця вона  побажала  міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх  справах. Свої музичні сувеніри подарували Красницька Марійка (вихованка ЦДЮТ), Шубіна Н.М., Макарова Маргарита. Вірш-привітання читала Малярова Тетяна. Учасників заходу  очікували  конкурсні завдання : « Веселі мавпи», «Фант», «Логіка», загадки. Діти охоче виконували всі завдання. Ніхто не залишився без подарунка.

    Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.

     У цей день бажаємо вам теплих стосунків з вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я . Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!