«Нехай усіх об’єднує книга»

3 Жовтня 2016 - 12:32

З нагоди професійного свята всеукраїнського дня бібліотек працівники централізованної бібліотечної системи м. Торецька провели конкурс професійної майстерності «Нехай усіх об’єднує книга».

У прекрасну пору року приходить до нас бібліотечне свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим бібліотекарям. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а бібліотекар – у справах своїх читачів. Людську мудрість, книги збирають віками. Вони стали для нас такою ж необхідністю як земля, як чисте небо, як хліб насущний на столі. І дарують людям вічну мудрість книг саме бібліотекарі.

Всеукраїнському дню бібліотек  присвячується цикл заходів, які популяризують книгу, читання, бібліотеку, професію бібліотечного працівника.  Імідж кожної бібліотеки створюється її кадрами, головними якостями яких повинні бути не тільки професіоналізм та інтелект, але й креативність, працездатність, винахідливість, невпинний пошук нових ідей. Від їх життєвої та професійної позиції напряму залежить успіх та престиж бібліотеки. Тому, і було вирішено провести конкурс професійної майстерності – «У конкурсі змагалися  дванадцять бібліотечних  ЦБС м. Торецька «Нехай усіх об’єднує книга» в номінаціях :

– “Бібліотека з вироблення друкованих рекламних видань” ( проспектів, буклетів, плакатів, календарів та ін.);

–  “Бібліотека із створення відеореклами”( відеофільмів, роликів, кліпів, мультимедійних презентацій);

– “Бібліотека із створення реклами у ЗМІ” ( радіо, телебачення, преса);

–  “Бібліотека із проведення рекламних заходів, акцій”.

Нашим конкурсантам було що показати – і свої професійні здібності, і свої захоплення.

Фоторепортаж “Конкурсу професійної майстерності”

100_2953