Небесна Сотня в вирій полетіла

1 Березня 2019 - 14:11

Небесна Сотня в вирій полетіла

           Минуло п’ять років від найкривавішого дня протистоянь серед усіх подій Майдану – 20 лютого. Тоді у центрі Києва загинули близько сотні людей. Українська молодь, студенти, школярі вийшли на Майдан, вибираючи та відстоюючи свою гідність, право стати європейською державою. Та колишня влада вирішила розігнати зібрання. Юнаків та дівчат, жінок та чоловіків  розстрілювали підступні кулі снайперів,  а спец загони «Беркутівців» забивали людей до смерті  гумовими кийками. Нерівною була ця боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії.

Згідно з Указом Президента,  20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Усім загиблим під час Євромайдану  посмертно присуджено звання Героя України.   Загиблих назвали НЕБЕСНОЮ Сотнею. Вважають, що їхні душі потрапили до раю, і з неба Сотня продовжує охороняти Україну.  Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв! Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати!

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у центральній бібліотеці для учнів 6-А класу (кл. керівник Півоварова Д.В.) відбулася захід –  свічка памʼяті «Небесна Сотня в вирій полетіла», на якому присутні згадали історію останніх  років і вшанували пам’ять Героїв Майдану хвилиною мовчання, та запалили свічки, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради права і свободи українського народу жертвував собою. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях…