Не будь байдужим. ВІЛ/СНІД – стосується кожного

2 Грудня 2015 - 16:49

Однією з проблем у боротьбі з ВІЛ-СНІДом є байдужість здорових людей. Ті, кого не торкнулася біда, тримаються від неї подалі, остерігаючись ВІЛ-інфікованих людей. При цьому у суспільстві втрачається порозуміння, виростає штучна стіна, що ізолює тих, хто дійсно потребує допомоги. Інформаційна акція “ВІЛ/СНІД. Захисти себе сам”, яку організовали і провели 1 грудня до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом працівники бібліотеки-філії №7, – можливість  замислитись багатьом молодим людям про своє життя та життя оточуючих, а також нагода показати їхню солідарність та готовність до підтримки хворих на СНІД.

Акція також переслідувала мету привернення уваги якомога більшої кількості людей до здорового способу життя, безпечної поведінки, вироблення активної життєвої позиції у молодих мешканців міста.

Працівники бібліотеки інформували молодь, перехожих щодо проблем ВІЛ/СНІДу, роздавали буклети та листівки, інформували про центри, де безкоштовно надають консультації та здійснюють обстеження.

Символом небайдужості до цих проблем, висловленням солідарності та розуміння, знаком пам’яті про померлих від СНІДу є червона стрічка, яку в рамках акції пропонували усім перехожим.

В бібліотеці була оформлена тематична полиця “Крок за кроком від СНІДу”, на якій були представлені книги щодо здорового способу життя, буклети “Захисти себе сам”, “Ваше здоров’я у ваших руках”, “Знай правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД”, “Безпека для тебе”, рекомендаційні списки для юнацтва “В майбутнє з надією”.

До цього дня в рамках акції була оформлена виставка малюнків “Молодь проти СНІДу”.