Нам разом весело

3 Серпня 2013 - 11:16

1День захисту дітей – одне з найстаріших міжнародних свят . Дитинство для кожної людини- це особливий період життя – він сповнений щастя, любові, турботи.

Дитинство – це початок життя , і воно прекрасне . В цей чудовий день працівники бібліотеки – філії №5 с. Новгородське  підготували святкову програму для місцевих дітей . Ведучі свята учениця  ЗШ № 16 Михайлівська С., бібліотекарі Гармаш Н.В., Кузнєцова О.Л. підготували справжню  подорож у світ казок. У розкішний зал бібліотеки на свято прийшли справжні і всіма улюблені персонажі – вони немов зійшли зі сторінок книжок і ожили. Дітей на заході веселили : Малюк в ролі бібліотекаря Гармаш Н.В., Карлсон – бібліотекар Кузнєцова О.Л., Баба Яга –  Сакуліна І.С., Двоє з лорца – учень ЗОШ № 2 Гармаш Д. та учениця  ЗОШ № 10 Задорожнюк А., Лисиця Аліса і Кіт Базиліо – учениці ЗОШ № 17 Черненко Т. Та Черниш К.

Без посмішки неможливо було дивитися на чудове дійство. Діти з величезним задоволенням водили хоровод, танцювали ” танець каченят “, брали участь у різноманітних веселих конкурсах, відгадували  загадки, розповідали  вірші , малювали крейдою на асфальту.

В завершення заходу всі присутні випустили в небо зв’язку різнокольорових гелевих кульок і загадали  найзаповітніші бажання.

Усі діти в цей чудовий день отримали солодкі подарунки, які передали для них підприємці селища Новгородське – О.В.Ленко, А.А.Фостик ,Т.М.Воротинцева , А.В.Бижан, Л.В.Ніколаєва, М.А.Сіобко.

Дитинство – барвистий відрізок життя і йому на зміну приходить доросле самостійне життя. І як здорово, що у пам’яті усіх дітей  зберігаються теплі спогади про дитинство, про цю чудову, прекрасну пору, коли можна нескінченно грати, веселитися.