Найдорожче у світі слово мама

18 Травня 2018 - 07:21

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка – природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець  ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя  – Свято Матері.

Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна ! Такими словами ведучі  розпочали свято «Найдорожче у світі слово мама»,   для здобувачів освіти  2 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 17. Щирі вітання, вірші, пісні, легенди про материнську любов, відданість, її самопожертву прозвучали на святі.

Відвідувачі заходу  прийняли участь у  майстер – класі « Вітальна листівка». Кожен з дітей з натхненням працював над подарунком, вкладаючи в роботу всю свою любов та повагу до найріднішої людини, намагаючись власноруч створити для мами справжнє диво, щиро бажаючи, щоб вона посміхнулась.

Після закінчення заходу дітям надали можливість переглянути мультфільми, в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту  в Україні», що впроваджує  «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ».

 

Свято Матері стало ще однією сходинкою до родинного єднання. Діти ще раз переконалися, що для кожного рідна матуся – це тепле ласкаве сонечко, яке щедро світить, всіх зігріває і нічого не вимагає натомість.