Над пам’яттю роки не владні

26 Червня 2017 - 08:03

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях. З кожним роком, з кожним днем ​​йдуть від нас ті, хто знає про кровопролитні   бої  Другої Світової війни не за книжками чи з кінофільмів. Вони йдуть не в небуття, а у вічність. Ми ж повинні зробити все можливе, щоб їх подвиги на фронті і в тилу не були забуті.

До   дня  Скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні в рамках Акції «Відвідай ветерана» співробітники центральної бібліотеки з членами молодіжної платформи «ТІМ» відвідали сім’ю славного земляка ветерана війни – полковника у відставці Гозуна Анатолія Степановича. У теплій обстановці, за чашкою чаю Анатолій Степанович ділився з гостями спогадами про війну, гортаючи фотоальбоми згадував бойових друзів, героїв-земляків, свої молоді роки. Наприкінці зустрічі бібліотекарі  подякували героя-земляка за цікаву розповідь, побажали йому здоров’я і довгих років життя.  До цієї трагічної дати для читачів центральної бібліотеки демонструвався відео-перегляд «Вічна пам’ять , яку  залишила війна» про період Другої світової війни та про роки окупації в Україні.

Війна! Це слово вселяє жах і страх. Про Другу Світову війну  ми багато чули і читали,  про мільйони загиблих людей, про тисячі зруйнованих міст і сіл, але все, що ми відчуваємо, не зрівняється з тим, що було насправді. Холод, голод, розруха і смерть – як це жахливо! Все це ми знаємо і  з розповідей та спогадів ветеранів. Сьогодні їх голови густо посріблила сивина, і здоров’я вже не те, що раніше, але не потьмяніли їх ордена і медалі, що говорять про мужність і героїзм, з якими вони захищали Батьківщину, честь, свободу і незалежність. Тому ми не маємо права забувати про наших героів і їх неоціненний подвиг. Ці Герої віддали свої життя за нас з Вами.