На струнах Кобзаревої душі

13 Березня 2016 - 09:22

Щороку навесні приходить до нас Великий Кобзар. Поезія Тараса Шевченка оновлює наші душі і сьогодні він незримо присутній у нашому житті.

 До дня народження Кобзаря – 9 березня  бібліотекарем бібліотеки – філії № 6 Мазуркевич О.О. було підготовлено в читальному залі бібліотеки тематичну полицю «На струнах Кобзаревої душі»,  також разом з бібліотекарем Новгородської загальноосвітньої спеціальної школи – інтернату № 38 Донецької облради  Фостік І.М. було проведено захід «П’ять хвилин з мистецтвом: Пам’ятники Т.Г.Шевченку в Україні та світі».

                Учні 5 – 6 класів прослухали розповідь Фостік І.М. про життєвий та творчий шлях письменника та митця,  Мазуркевич О.О. розповіла присутнім про пам’ятники Т.Г.Шевченку в Україні та світі. Учні дізнались , що поетична спадщина Кобзаря налічує понад 240 творів, живописна – близько 1200 робіт, а  на сьогоднішній день налічується 1384 пам’ятники Тарасу Шевченку у світі : 1256 в Україні та 128 за кордоном у  35 – ти державах.   

                 Живе слово Кобзаря – найкращій пам’ятник поетові від сучасних поколінь, тому діти на протязі всього заходу  знайомились з літературними творами письменника з тематичної полиці, читали вірші, дивились слайд – фільм.  Головна мета проведення таких заходів – навчити учнів сприймати поезію Кобзаря серцем і душею, виховувати любов до України.