На шляху до відродження

22 Листопада 2016 - 14:17

В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу та наш народ і наше життя. В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Загинуло чимало людей з різними точками зору, але всі вони були громадянами України. Події  2013 – 2014 років сколихнули всю Україну.  Щоб події Майдану не забувалися, Президент Петро Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

З нагоди відзначення  цього свята в бібліотеці-філії №7 (мікрорайон №1) за участю бібліотекаря ЗОШ №9 Решотько О.О. для учнів 6-А класу ЗОШ №9 (кл.керівник Кузюра О.А.) була організована година історії «На шляху до відродження». Діти дізнались про історію створення цього свята, познайомились з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження відзначення цього пам’ятного дня. В виконанні учнів Гуліди Л., Бондаренко Л., Денисенко О., Зайцева Є., Лещинського Д., Сакун Я., Курапцевої Н. пролунали вірші, присвячені Украіні та героям Майдану. В бібліотеку на зустріч з дітьми прийшли підполковник ВСУ Штогрин О.І. та капітан ВСУ Тесленко О.В. Школярі мали можливість поставити питання стосовно військової служби та дізнатися про бойові  солдатські будні.

Наприкінці заходу всі бажаючі залишили на карті країни свої теплі побажання та закликали відкинути всі протиріччя та непорозуміння між людьми і об’єднатися навколо нашої Батьківщини – України.