На шляху до професії

25 Травня 2018 - 07:57

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя. Адже усім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
Мрія й реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? Ці проблеми бібліотека-філія №1 для дітей намагалася розв’язати на дискусійній гойдальці «Яка професія цікава?», запросивши на захід дев’ятикласників Опорного закладу №6. Допомогти вирішити, що ж має обиратися: людина для професії чи професія для людини? – це головна думка дискусії.
Допомогти визначити вибір майбутньої професії запросили фахівців Донбаського державного коледжу технологій та управління І.М.Щербакову та Торецького професійного ліцею Т.А.Сорокіну і В.В.Лазорько. Учасники заходу поспілкувалися з учнями, розповіли про переваги навчання в учбових закладах нашого міста, запросили на навчання .
Майбутніх абітурієнтів зацікавила зустріч, вони ставили багато питаннь щодо навчання та місця для працевлаштування.
Книжкова виставка «Твоє майбутнє – в твоїх руках»познайомила відвідувачів заходу з книгами про вибір професії, а також про незвичайні професії , які з’явилися в ХХI столітті.
Ми cподіваємось, що ця зустріч залишила приємні враження в учасників нашого масового заходу, допоможе молоді, вступаючи в самостійне життя, визначитися з вибором професії.