Ми памʼятаємо! І ніколи не забудемо!

22 Червня 2017 - 14:50

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні бібліотека – філія №1 для дітей провела історичну годину «Ми памʼятаємо! І ніколи не забудемо!».На захід була  запрошена представниця покоління, яке на власному досвіді знає, що таке війна і повоєнне лихоліття  Островська Н.Л.. На її дитячу долю випали голод, холод, руїна, страшне пекло окупації, бомбардувань.                                                                                                                                             

        Ведучі заходу учениця ЗОШ №3 Бірюліна А. та бібліотекар Котова О.Л. наголосили, що це покоління і сьогодні служить взірцем  мужності й оптимізму. Все менше їх залишається в життєвому строю, тому вони варті нашої шани, уваги і вдячності.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих українців на фронтах Другої світової війни та усвідомили високу ціну перемоги, яку заплатив український народ за визволення від нацизму.

Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна! Слава їм і вічна пам’ять!