Мужності і геройства свято

18 Жовтня 2016 - 14:28

Патриотична година « Героїзм і мужність ідуть поруч» була присвячена Дню захисника України.Це свято є справді всенародним святом, бо захисниками України є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці та військові, волонтери, діти та дорослі — всі ті, хто в різній спосіб наближали і наближають перемогу.

Листопад 2013, лютий 2014, Революція гідності, події у нас на Донбасі та Луганщині. Вони тривожать наші души, не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кровоточать рани наших сердець з приводу того, що відбувається у нас на сході. Не висихають сльози на очах матерів, сини яких захищають єдність та незалежність рідної землі.

Мабудь всім українцям довелося пережити гіркоту втрати близьких в такій незрозумілій, але ж справжній війні. Тисячі загиблих військовослужбовців і мирних жителів, сотні зруйнованих будинків, шкіл, лікарень, мільярди збитків. У нашу мову ввірвалося таке коротке, загрозливе, небезпечне, ніби постріл, слово — АТО. Це  біда для всієї України, і жодна людина не може бути осторонь. У серці кожного українця ця біда запеклась рубцем, кровоточить та не дає спокійно дихати, мислити, жити.

На зустріч до семикласників СЗОШ № 3 ( класні керівники Якушева І.С.,Панасенко М.А.) ми запросили Панченко Олега Вікторовича, заступника командира батальону, капітана, що знаходиться зараз у нашому місті, виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок. Він привітав всіх присутніх зі святом:Покрови Пресвятої Богородиці — покровительки славного війська козацького, з днем захисника України. Адже согоднішні герої — це дісно справжні нащадки запорожців, це наша віра і приклад для нас, приклад мужності, хоробрості, величі духу, совісті, патриотизму.

Його побажанням було: країні- мирного неба, любові у родинах, зичив здоров’я та добробуту кожному.

Вихованці музичної школи ім. Івана Карабиця  Шульга Анастасія та Стебко Анастасія підготували музичні привітання для гостя.

Учениці 7-х класів Кучер Дарина та Трифонова Владислава прочитали вірші.

Привабила своєю многоранністю книжкова виставка « Життя, присвячене Батиьківщині».

Були запалені свічки пам’яті про загиблих героїв, а розмірений бій хронометра відчеканив час скорботи, душевного болю і жалю…

Діти з любов’ю подарували Панченко О.В.  і передали його бойовим товарищам маленькі паперові серця з побажаннями та мотанки.

Ми — українці і повинні берегти і дбати  про свою країну. Справжнім українцем має право називатися лише той,хто не цурається своєї мови,культури, хто віддано служить своїй матері-землі, хто здатен віддати своє життя на її захист.