Мужність випадковою не буває

20 Лютого 2014 - 10:17

15 лютого виконується 25 років з дня виводу радянських військ з території Афганістану. Саме у цей день у 1989 році о 10.30 командуючий 40-ою армією Борис Громов останнім серед воїнів Обмеженого контингенту радянських військ перейшов міст дружби через Амудар’ю, розділявший СРСР та Афганістан. Цій знаменній даті і було присвячено вечір пам’яті  «Мужність випадковою не буває», яку підготували та провели робітники бібліотеки — філії № 7  для учнів 10  класу НВК «Школи – гімназії» (вчитель  Назарьєва І.О.) На зустріч із десятикласниками були запрошені воїни-афганці  Стельмашенко В.К. Та Заіка Г.І.                                                                                                      

Бібліотекарі   провели огляд літератури «Війна, яку не почули»,  продемонстрували тематичні веб-сайти про Афганістан, розповіли  про історію та причини Афганської війни, про безсмертний подвиг воїнів–афганців, про пам’ятники воїнам–інтернаціоналістам  в Україні, продемонстрували  електронні презентації «Афганська статистика» та «Афганістан. Як все починалося». Потім слово було надано гостям, які у живій бесіді з учнями розповіли про афганську службу та афганські будні.

 Учні зробили висновок, що головне у житті кожної людини є її Батьківщина, яку треба не тільки любити, а й у разі необхідності захистити від ворогів.