Мужність і відвага крізь віки

12 Жовтня 2017 - 16:06

Напередодні свята захисників України та Дня українського козацтва, 10 жовтня, у читальному залі бібліотеки-філії №7 ЦБС м.Торецька відбулася історична подорож «Мужність і відвага крізь віки» для учнів 3-«А» класу ЗОШ №9 І-ІІІ ст. (кл. керівник Трощилова О.І.).

Бібліотекарі, Корпусова Л.В. та Бредіхіна С.О., розповіли про героїчне минуле і сучасне нашого народу, наголосили, що історична доля так розпорядилася, що нерідко українцям доводилося воювати в різних арміях, проте завжди вони залишалися патріотами України і вірили в щасливе життя на своїй землі.

Сучасні козаки демонстрували свій інтелект, обізнаність у сфері козацького побуту, історії створення та розвитку Запорізької Січі.

На учасників чекало сім різноманітних конкурсів, в ході яких вони демонстрували свої фізичні можливості: «Як козаки картоплю саджали», «У кого сильніша рука?»,  естафета з м’ячем «Як козаки розважалися».

Комунікабельність, винахідливість, стійкість показали учасники у конкурсах «Козаки-любомудри», «Сірниковий», «Як козак їсть, так і працює».

Оскільки справжні козаки не тільки воювали, а й майстерно володіли різними видами мистецтва – грали на музичних інструментах, співали, танцювали, – то сучасні козаки-конкурсанти, продовжуючи славні традиції, теж спробували себе у мистецтві в конкурсі «Козацький живопис» (Алісіменко Станіслав та Фурса Даніїл). Звучали вірші у виконанні Фадєєва Олександра, Линевича Богдана, Коваль Дмитра, Забазного Івана, Головіної Анастасії, Алісіменко Станіслава.

Наші козаки, Алісіменко Станіслав та Линевич Богдан, мали і почуття гумору, зуміли розповісти цікаву історію, розсмішити, розважити товаришів, щоб піднести бойовий дух.

Всі учасники отримали солодкі подарунки.

Доповненням до заходу послужила книжкова виставка «Козаччина: славна історія України».

Свято закінчилось в піднесеному настрої.

Нині ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.