«Мужність і відвага крізь покоління»

24 Січня 2017 - 10:56

Саме під таким гаслом 19 січня 2017 року в НВК «Школа-гімназія» пройшов вечір пам’яті, який підготовили і провели працівники бібліотеки-філії № 7 ЦБС. Метою заходу було національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та виховання у молоді небайдужого ставлення до захисників нашої  країни та територіальної цілісності України усіх поколінь.

Вечір пам’яті пройшов на високому ідейному та емоційному рівні. Учні 7 «А» класу (кл. керівник Коваленко Г. М.) підготували виступ, присвячений Дню Соборності України, переглянули відео кліп «Мамо не плач… Я повернуся весною», декламували вірші про неньку Україну. У кожному рядку поезії звучав біль за рідну землю, за народ, що змушений протистояти ворогові в різні часи існування нашої держави.

Учасники заходу побажали нашим воїнам здоров’я, мужності, перемоги, висловили безмежну вдячність за те, що вони не змогли стояти осторонь і стали на захист мирних жителів та кордонів України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни, при виконанні інтернаціонального обов’язку та  під час проведення АТО.