Моя улюблена казка про тварин

20 Квітня 2015 - 09:19

       Сумісна праця шкільної бібліотеки Новгородської загальноосвітньої школи – інтернату № 38 та бібліотеки – філії № 6 спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання. Особлива увага приділяється популяризації української літератури, літератури з історії і культури українського народу та поваги до рідної мови, національно – культурних і духовних надбань нашого народу.

     16 квітня 2015 року було проведено черговий збір шкільного кружка «Читаємо та граємо» де бібліотекарем Мазуркевич О.О. було проведено голосні читання «Моя улюблена казка про тварин».

     Учні 1 – 4 класів ознайомились з головними  героями української народної казки «Солом’яний  бичок». Діти з великим задоволенням читали казку по ролям в образах: діда та баби, солом’яного бичка, ведмедя, вовка, лисиці та зайчика. Приняли участь у вікторині «З якої казки?».

     Наприкінці заходу учням було нагадано, як треба себе поводити в бібліотеці і правилами поводження з книгами та запрошено до подальшого вже самостійного читання казок.