Міжнародний день толерантності

30 Листопада 2017 - 15:27

16 листопада, світ святкує Міжнародний день толерантності. Саме цього дня 1995 року на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. У статті 6 Декларації зазначено: «З метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно».
До Міжнародного Дня толерантності для учні 7-А класу СЗОШ №3 (класний керівник Бикан О.С.) у бібліотеці – філії №1 для дітей був проведений урок ввічливості «Збережемо в собі людину».
Під час заходу учасники обговорили поняття «толерантність», дізналися про історію та традицію відзначення цього свята, виконали вправи з толерантності, ознайомилися з ознаками толерантної людини, склали правила поведінки в школі та в суспільстві, відповіли на питання: «Що таке добро?», «Що означає бути доброю людиною і робити добро?», «Як можна подарувати тепло?», взяли участь в оформлені плакату «Що таке толерантність для мене». Присутнім був запропонований соціальний ролик «Друзів не вибирають по одягу», а також література,що виховує чуйність, взаємоповагу, людяність і небайдужість.
Всі учасники дійшли висновку, що у сучасному суспільстві люди повинні бути більш толерантними один до одного та більш виваженими. «Всі ми різні, але всі ми рівні», – саме такий слоган став символом заходу.