Ми – нація єдина!

3 Вересня 2015 - 07:31

Закінчилися літні канікули і дзвоник покликав учнів до школи. Стало вже доброю традицією проводити перший урок нового навчального року в бібліотеці.

Першого вересня 2015 року, в День знань, до бібліотеки- філії №2 прийшли учні 10-11 класів ЗОШ № 2 ( кл. керівник Бобирь С.Я.,Шелюх Т.М.)на урок державності «Ми – нація єдина!»

    Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою.

                                                                                                                  М. Грушевський

Такими рядками розпочалася розповідь бібліотекарів про основні історичні події становлення державності України, про сьогодення нашої країни, яка переживає тяжкі часи.

Метою зустрічі було формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та процеси становлення України як єдиної політичної нації.

Присутнім була запропонована цікава  розповідь про Україну, її державні та національні символи, що супроводжувалася відео-рядом «Це моя Україна!», «7 чудес України».

Екскурс в історію становлення української держави з часів Київської Русі до сьогодення викликав патріотичні почуття у присутніх, гордість за свою Батьківщину і розуміння того, що Україна, не зважаючи на багатонаціональність та багатомовність, – єдина країна.

         Учасникам заходу була запропонована карта України , яку вони прикрашали сердечками вирізаними з кольорового паперу та побажаннями, щоб наша Батьківщина була захищена любов’ю, теплом наших сердець.