Мандруємо країнами Європи

24 Травня 2016 - 10:46

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Європа – дивовижний континент з багатою історією. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.

         Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. Українські діти – діти сучасної Європи, мають бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Вони відкривають для себе Європу і пізнають європейський простір,а допомагають їм у цьому – книга і бібліотека.

         ”Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більш намагаюся збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр ”, – так сказав Вольтер, і ми не можемо не погодитися з цією думкою. Щоб рухатися вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й  знати та поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства. Такими словами    розпочалася  гра –подорож « Мандруємо країнами Європи»  у читальній залі бібліотеки — філії №5  для учнів 6  класів  загальноосвітньої школи № 17 .Під час якої присутні здійснили заочне турне країнами Європи, ознайомилися    з історією, культурою, традиціями, дізналися багато нового про створення Європейського Союзу, символи Ради Європи. Перевірили  свої знання, ерудицію, кмітливість і просто потренували пам’ять під час вікторини « Відгадай державний прапор », пізнавальної гри «Галопом по Європі», гри  «Як це чудово!»,казкової подорожі по Європі. Учні активно давали відповіді на запитання,переможці за правильну відповідь отримували зірочки, що символізують зірки на прапорі Євросоюзу. Молодші читачі бібліотеки  прийняли  активну участь у   конкурсі малюнків  “Європа очима дітей”  Усі присутні були задоволені, отримали багато цікавої і корисної інформації .