Літо у бібліотеці

22 Червня 2017 - 14:09

Літо – найулюбленіша пора всієї дітвори.  Бібліотека- філія №5  ЦБС м.Торецька вже давно стала місцем, де можна цікаво, корисно, а головне – весело провести свій літній відпочинок. І не обов’язково зі шкільним табором відпочинку, але й просто, завітавши з друзями до бібліотечного майданчика “Бібліополянка”, яка діє  не перший рік   і щоразу радує наших юних користувачів. Ігри, вікторини, віртуальні подорожі, пізнавальні мандрівки, квести – всі ці заходи діти відвідують залюбки і прагнуть ще не раз прийти до бібліотеки.   І, звісно ж, чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Ні! Адже у книг канікул не буває!

« Раз, два , три ! У світ казки ти потрап», під такою назвою пройшла ігрова програма для дітей . Мандруючи стежками літа,  дітей  чекала дива – подорож в «Країну непрочитаних книг». Наші юні читачі здійснили подорож в загадковий світ дитячих книг, адже там відбуваються найнеймовірніші чудеса, зустріч з загадковою Чарівницею та допитливою Алісою з країни Див і багато різних цікавих випробувань! Юні читачі  брали участь у веселих конкурсах, казкових вікторинах та іграх. Протягом усього заходу  звучали дитячі пісні і весела музика,  перетворюючи присутніх в дружних, умілих, спортивних та кмітливих дітей.

Жвава   атмосфера радості і веселощів, яка панувала в  бібліотеці,  протягом усього свята, підтвердила нам, що свято вдалося. Діти були в захваті!

То ж пам’ятайте!  Хто ще не знає як прохолодно і затишно в літню спеку в бібліотеці? Завітайте сюди! Проведіть час з насолодою. Приходьте з друзями, спілкуйтесь – книги чекають на вас.  Ваше літо в нашій бібліотеці буде цікавим.