Конкурс «Любіть Україну»

21 Лютого 2019 - 11:13

З метою вшанування пам’яті поета-земляка , зміцнення творчих контактів між учасниками конкурсу, шанувальниками творчості Володимира Сосюри; розвитку поетичного та образотворчого мистецтва, підвищення його художнього рівня в центральній бібліотеці ЦБС м. Торецька відбувся відбірковий тур конкурсу читців та художників в межах обласного конкурсу «Любіть Україну».
У поетичному дійстві демонстрували свою любов до поетичного слова поета , обізнаність з найкращими перлинами його поезії, майстерність виконання, сценічну культуру читця найкращі діти та молодь нашого міста .Кожен конкурсант словами поета висловив свою любов до донецького краю, України, яка у віршах Сосюри, виглядає красунею з блакитними очима, золотими косами, прикрашена вінком і дорогоцінними прикрасами. Виконавцям удалося передати мелодику і красу поезії не лише словом, але і виразним малюнком рухів, що нагадує ліричний, дівочий танець.

Затамувавши подих присутні слухали вірші , які декламували: Бутенко Дар’я, Скорикова Валерія, Богатова Марія, Деньга Аліна, Франтовський Дмитро та інші.
І ось настала найкраща мить перемоги.

І місце в номінації “Читці” – Шуляченко Ілля ( ЗЗСО І-ІІІступенів №9);
ІІ місце – Кириченко Тамара ( ЗЗСО І-ІІІ ступенів “ Художньо-естетична гімназія”
ІІІ місце – Богатова Марія ( ЗЗСО №9).

Шуляченко Ілля та Кириченко Тамара 23 лютого будуть представляти наше місто у другому
( заключному) конкурсі читців у місті Слов’янськ . Тож побажаємо нашим конкурсантам успішного виступу та перемоги!