Конкурс читців творів Шевченко Т.Г.

26 Лютого 2016 - 10:09

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 202 роки минуло з дня народження поета , проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, своєї землі.

 З нагоди дня народження відомого українського генія Т.Г. Шевченка працівниками централізованої бібліотечної системи був проведен   конкурс читців творів письменника. Ведучі студенти гірничого технікуму Табашевська Ганна та Соколова Олена здійснили віртуальну подорож сторінками життя та творчості Великого Кобзаря. Шевченкова муза – то доля самої України гаряча любов до знедоленого рідного краю звучала у кожному слові, кожному рядку його безсмертних творів: “Заповіт”“Думка”,”Сова”,”У неділю не гуляла”, і інших. Саме ці твори лунали з вуст конкурсантів.

         Дівчата та хлопці, одягнені в українські костюми, яскраві вишиванки, квітасті віночки, виконували твори поета, намагаючись як найкраще донести до глядачів своє відчуття Кобзаревого слова.

           Журі було дуже складно визначити переможців, адже учасники підготувались як найкраще. Поки журі визначало найкращіх, присутні з захопленням насолоджувалися виступом   вихованців дитячого садочка №8 ( муз. працівник Стасюк О.М., методист Налівкіна О.В.)

           Незалишив нікого байдужим виступ студентів музичного училища Колеснікова Марка, Сикунова Тимофія, Болбас Катерини.

           І ось настала найкраща мить перемоги. І місце – Жирко Микита (ЗОШ№9), ІІ місце отримала Акбарова Гульчахра (СЗОШ №5), ІІІ місце розділили Величко Анна ( СЗОШ №2) та Якушева Юлія ( СЗОШ №3).

 

           На закінчення заходу голова журі : директор централізованої бібліотечної системи Щербакова Тетяна Геннадіївна, звернулася до всіх присутніх зі словами: «Скільки б часу не пройшло ім’я видатного українського Кобзаря буде надихати на нові звершення, на нове, яскраве майбутнє, на любов до своєї Батьківщини . Від імені журі подякувала всім учасникам цього дійства за активну участь у конкурсі,за життєву позицію, за любов до Тарасового слова, яким він пробудив у народі його національну гідність, самоусвідомлення.