Колядуємо, щедруємо, радіємо

17 Січня 2019 - 10:14

Новий рік – улюблене свято нашого дитинства, його з нетерпінням чекають дорослі і діти.
Саме в ці дні, коли трапляються дива і починаються зимові свята, бібліотечні працівники бібліотеки- філії № 2 ЦБС м. Торецька підготували для дітей різноманітні розважальні заходи.
Напередодні зимових канікул у читальному залі бібліотеці відбулося чергове засідання клубу “Фантазери” з виготовлення оберега “Різдвяний янгол”.
Бібліотекар Григор`єва Л.Х. розповіла дітлахам про народні традиції, які пов`язання з Різдвяними святами і провела майстер клас по виготовленню Різдвяного янгола. А на завершення зустрічі усіх чекали солодкі сюрпризи.
Для найменших користувачів, вихованців ЗДО № 7, бібліотекарі провели, Різдвяну мозаїку «Колядуємо, щедруємо, радіємо» з веселою, конкурсною програмою. Протягом заходу діти відгадували загадки про Новий рік і зимові свята, згадати колядки, хто швидше намалює різдвяну зірочку і краще прикрасить ялинку. Перемогла, звичайно, дружба.
Енциклопедія дозвілля “Ура! Канікули!” була наповнена атмосферою справжнього свята, де лунав веселий дитячий сміх, жарти, різноманітні ігри, конкурси та розваги, у яких активну участь брали діти з багатодітних сімей та
переселенці. Дітлахи отримали цікаву та пізнавальну інформацію.
Зимові канікули в бібліотеці – це завжди корисно, весело і цікаво!