Казка двері відчиняє

3 Травня 2017 - 08:39

Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу і …опинитись в цьому світі…

Щоб потрапити у казку, як справжні герої треба переступити поріг бібліотеки – філії №1 для дітей. Де  кожен маленький читач,попадає в світ дитинства, книги, читання. Його ждуть кольорові книжки, цікаві картинки та книжкові виставки. Досить   привабливою   за своїм художнім  оформленням і змістом є книжкова виставка «Запрошує казка». У прекрасному Палаці якої живуть улюблені дитячі   казкарі   зі   своїми героями: А. Мілн і Вінні-Пух, К. Коллоді і Буратіно, Андерсен і Дюймовочка, Ш. Перро і Кіт у чоботях, О. Пушкін і Кіт на ланцюгу, А. Ліндгрен і Карлсон, брати Грімм і Бременські музиканти, Гофман і Лускунчик, Кіплінг і Мауглі з Багірою, Родарі і Цибуліно з пані Вишенькою.

 

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки. Вивчайте і переказуйте. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують нас і вчать, як треба жити по правді.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами! Ласкаво просимо!