Канікули не для нудьги

15 Січня 2016 - 14:38

Новорічні свята… Сяйво вогників та поблискування гірлянд, діти з очима сяючими у передчутті свята, та звичайна новорічна суєта. Все це створює гарний настрій та ностальгічні відчуття знайомої з самого дитинства новорічної казки.

Протягом новорічних свят працівники бібліотеки-філії №7 (вул. 91-ї Дивізії, 1) підготували багато цікавих заходів для дітей: візіт в Мультляндію “Крижане Серце”, мультсерпантин “Знайомі герої голубого екрану, мультсеанс “Казкове Різдво”, інтернет-розвідка “Звідки родом Дід Мороз”.

Діти з захопленням слухали розповіді бібліотекарів  про  зимові свята, читали вірші, брали участь у вікторинах “Чи любите ви мультфільми?”, “Просто казка”, “Святковий настрій”, з азартом дітлахи грали у веселі ігри, співали пісні, робили новорічні візерунки, переглядали мультфільми. А закінчувались свята частуванням маленьких гостей та врученням подарунків.

На абонементі та в читальному залі  багато привабливих і оригінальних виставок, на будь-який смак. Тож, шановні читачі, якщо бажаєте цікаво і корисно провести дозвілля, побачити  красу книги, фотографії, картини ласкаво просимо до бібліотеки мікрорайону.