Історичний урок єднання

18 Січня 2014 - 11:04

22 січня кожного року наші співвітчизники святкують День Соборності України. Ідея соборності українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну соборну державу. Ця мрія набула втілення в 1919 році, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної республіки. Сьогодні ми відзначаємо цей день, усвідомлюючи його значення як акт самоствердження та духовної злуки українського народу.
Бібліотеки міста Дзержинська підготували до Дня Соборності цикл заходів «Повіки будь єдина, моя ти Україно!». Для читачів розроблені яскраві книжкові виставки, тематичні полиці: «Соборність і злагода — умови процвітання України», «Соборна значить об’єднана», «Кожному мила своя сторона», фотоколаж «В кожнім серці Україна», «Україна соборна — моя гордість і слава» (бібліотека сел. Кірова); «Соборність України — від ідеї до сьогодення» (бібліотеки сел. Новгородське); «Є Така держава Україна» (бібліотека м. Артемово).
Бібліотека-філія для дітей провела актуальний діалог «Соборна Україна – від ідеї до життя» з участю директора Народного музею історії міста Семенової Н.І. Юні мешканці сел. Щербинівка прийняли участь в уроці краєзнавства «Нема ціни святині дорогій». Виховна година «Це моя земля, це твоя земля Україна, Україна»запам’яталась дітям м. Артемово. В бібліотеці сел. Новгородське відбувся інформаційний дайджест «Україна була, є і буде».