Історія селищної бібліотеки — філіалу №6

     Бібліотека для дітей в сел. Новгородське була заснована в 1974 році. Знаходилась за адресою пров. Пролетарський (½ будівлі з 2-х кімнат з пічним опаленням навпроти млини). У 1975 році вона входить до складу централізованої бібліотечної системи для дітей.

      У 1983 році бібліотека була переведена в будинок культури сел. Новгородське (пер. Поштовий). У 1988 році вона отримує нове пристосоване приміщення в напівпідвалі площею 58 кв. м по вул. Поштовій, 14, де знаходиться в даний час. У великій кімнаті розміщується відділ обслуговування, в маленькій організовано книгосховище. Обслуговують читачів два бібліотекаря. Фонд бібліотеки налічує близько 20 000 одиниць зберігання, її читачами щорічно стають понад 2000 дітей та керівників дитячого читання. Для них проводяться літературні та музичні вечори, усні журнали, приділяється велика увага індивідуально роботі. На початку 2000-го року впродовж 10 років під дахом бібліотеки збирається гурток любителів поезії.

      У 2011 році після об’єднання двох бібліотечних систем для дітей і для дорослих бібліотека стає філією №6 нової бібліотечної системи.

       У різні періоди бібліотекою завідували Гаврилушкина Людмила Кузьмівна і Діцман Валентина Ибрагимовна.