Гуляй, народ – Масляна біля воріт

13 Березня 2019 - 14:14

Гуляй, народ – Масляна біля воріт

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

7 березня, у бібліотеці — філії №5 ЦБС м.Торецька пройшло свято «Гуляй, народ – Масляна біля воріт» , на яку запросили здобувачів освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 17 та користувачів бібліотеки.

Дорогих гостей добрими словами зустрічали працівники бібліотеки  та запросили разом з бібліотекою відсвяткувати це веселе свято. Протягом заходу бібліотекарі розповіли про історію свята, звичаї, прикмети та про те, як проводжають зиму в інших країнах. Провели конкурс «Кто найбільше?» (назвати народні прикмети на Масляну) та млинцеву вікторину, читали вголос українські байки та гуморески. А далі розпочалась справжня вистава, у якій взяли участь читачи та  працівники  бібліотеки.
Завершилося свято млинцями.  Усі   млинці з варенням та медом, які роздавали бібліотекарі в цей день  були з апетитом з’їдені дітьми, а також  читачами бібліотеки… Вистачило усім!

Присутні  виразили велику вдячність працівникам бібліотеки за отриманий гарний настрій та побажали усім  ясного сонечка, чистого блакитного неба та щасливого мирного життя.