«Людської пам’яті мости»

23 Листопада 2018 - 19:18

 

  Пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. І в останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

У центральній бібліотеці нашого міста до цієї скорботної дати для учнів 11 класів ЗЗСО №3 було проведено годину пам`яті і скорботи      ” Людської пам`яті мости”. Серед запрошених були присутні заступник керівника військово-цивільної адміністрації Кульбачна О.Г. та начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики Сорокіна І. В., які подарували у фонд центральної бібліотеки  книги про трагічні події, пов’язані з Голодомором 1932-1933 років. Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими, основним посиланням був заклик – довічно пам`ятати про страшні випробування, що випали на долю нашого народу.      Ларькіна Анна  (викладач Тітова І.В.), Власов Артем (викладач Олейніков О.О.), Кібальник Дарина (викладач Мольдерф Т.М.), студенти музичного коледжу (директор Семенченко О.П.), виконали зворушливі композиції, які нагадали присутнім про тяжкі часи минулого століття. Хвилиною мовчання було вшановано пам`ять про мільйони невинно втрачених життів. Також протягом тижня у бібліотеці діє книжкова виставка  „ Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни “, на якій можна ознайомитися з трагічними сторінками нашої історії, які не підлягають забуттю.

Наприкінці заходу  відділ культури військово-цивільної адміністрації на чолі з начальником Чернишовою Т.В. закликав 24 листопада о 16.00  усіх присутніх приєднатися до Всеукраїнської акції « Запали свічку». Нехай  у кожній оселі засвітиться свічка пам’яті !