Героїв стежина — від батька до сина

12 Жовтня 2017 - 16:09

День захисника України  традиційно став святом мужності і військової доблесті – це день пам’яті та пошани всіх, хто упродовж століть боровся за свою землю та відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів.

Напередодні свята в  бібліотеці — філії № 7 ЦБС м. Торецька  для учнів    9-А класу ЗОШ №9 (кл. керівник Харківська Я.C.)  було проведено героїко – патріотичну годину «Героїв стежина — від батька до сина». На заході був присутній кулеметник взводу охорони Торецького міського військового комісаріату старший солдат Селіверстов Антон Вадимович.

Бібліотекарі Корпусова Л.В. та Семиченкова Н.М. розповіли про свято Дня захисника України.  Під час заходу лунали українські патріотичні пісні, слова глибокої поваги і вдячності за виконаний обов’язок.

Під час заходу усі присутні з гідністю вшанувати світлу пам’ять загиблих на майдані під час Революції Гідності, загиблих Героїв в зоні АТО, а також віддали належну шану тим, хто тривалий час брав участь у бойових діях на сході України і тим, хто в даний час знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції. Бібліотекар ЗОШ № 9 Решотько О.О. поділилась своїм враженням від подій, яки стались в  2014 році на початку АТО.

Учні з зацікавленістю переглянули відео «Солдат України», який змальовує події, людей та міста регіону зони проведення антитерористичної операції.

Наприкінці свята гостю було подаровано оберіг, ляльку-мотанку, яку до цього свята виготовили члени бібліотечного клубу «Берегиня».