Герої не вмирають!

21 Лютого 2019 - 11:04

МАЙДАН 2014 став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. За нашу свободу та оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, більшість з них ті, хто тільки починав жити.
Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.
В пам’ять про полеглих за майбутнє України та з нагоди п’ятої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в бібліотеках ЦБС м. Торецька була проведена низка заходів: вечір хроніки “Горіли і шини і душі” ( бібліотека – філія№7), інформаційна година “Герої сьогодення – Небесна Сотня” ( бібліотека – філія№4), вечір пам’яті “Герої, які змінили хід історії” ( бібліотека – філія№5), патріотична година “Небесній Сотні шана і молитви”( бібліотека – філія№6), свічка пам’яті “Небесна сотня в вирій полетіла”( центральна бібліотека), година пам`яті “Кращі з кращих за свободу, сміло встали без вагань”( бібліотека — філія№2), фото-виставка “Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній…”( бібліотека – філія№5), ( бібліотека – філія№5), Виставка-реквієм “Майдан… З героями іде прощання”( бібліотека – філія№8)Тематична полиця “І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України”( бібліотека -філія№1 для дітей). Під час ,яких учасники мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давнини. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників Революції Гідності хвилиною мовчання.
Безсмертні душі «Небесної Сотні» відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у пам’яті українського народу, бо «Герої не вмирають!». Вічна слава героям, які полягли за свободу рідної землі….