Хай буде пам’ять незгасима

6 Травня 2016 - 18:15

9 Травня для мільонів українців залишається днем пам’яті та шани тим,хто здобув Перемогу, днем доблесті та героїзму  наших ветеранів. Страшна війна хх століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні.

Напередодні великої дати  в читальному залі центральної бібліотеки був проведен урок пам’яті «Хай буде пам’ять незгасима» за участтю полковника в відставці,ветерана збройних сил, юного сина полка Гозуна Анатолія Степановича. Під час заходу співробітники УДПтС України Донецької області підполковник Карлова О.А., заступник начальника внутрішньої служби майор Семенець О.В., спеціаліст з питань соціальної роботи Маслова А.М. активно поспілкувалися з людиною, яка на власні очи бачила і на собі відчула усі страхіття цієї війни.

У  своїй розповіді Анатолій Степанович  щиро поділився з учнями 5 класу НВК «Школи гімназії» (кл.керівник Назарьєва І.О.)  спогадами   про дитинство  та юність , розповів про жахи  війни,закликав  всіх присутніх добре  навчатися і вирости  гідними громадянами своєї держави.

Нікого не залишили байдужими відеофільм про дітей  війни ,пісні та вірші про подвиг та героїзм   нашого народу.

     Великий  подвиг  захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського  народу.

 Наш земний  уклін усім,  хто бився на фронтах війни, виніс роки  окупації та пекло концтаборів,хто підняв з руїн  рідний край. Подвиг  Ваш-безсмертний, пам’ять про Вас-нетлінна,вдячність народу -безмежна.