Екскурсія до бібліотеки

27 Травня 2016 - 10:21

Безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів. 

        Для кращого знайомства з книгою до  бібліотеки-філії № 7 (мікрорайон № 1)  року завітали учні 1-го «А» класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 (класний керівник Трощілова О.І.), які в майбутньому, сподіваємось, стануть читачами нашої бібліотеки.

    Бібліотекар читального залу Бредіхіна С.О. провела для них екскурсію поличками бібліотечних надбань “З книгою дружити – в світі любо жити”. Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді про бібліотеку, відповідали на запитання, які підготував для них бібліотекар абонементу Семиченкова Н.М. та переглянули мультфільми про бібліотеку. У читальній залі є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Барвінок», «Малятко», Карамельки» та ін.

Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.