Дзвенить струмочком рідна мова

22 Лютого 2017 - 11:48

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови для учнів  4 класу ЗОШ- Інтернату бібліотека – філія №2  провела ерудит-гру    “Дзвенить струмочком рідна мова”.  Діти довідалися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку мов світу. Поезії, які лунали на заході, розкрили для читачів барвистий світ українського слова, його велич та силу. Діти  показали блискучі знання української мови: вони змагались утворюючи нові слова, вставляли пропущенні слова у прислів’я, розтлумачували фразеологізми та писали список слів – паліндромів.

Після змагань учні висловлювали свої думки, ділились своїми відчуттями, виказували гордість з того, що є носіями великої мови, яка ввібрала в себе все: сум і радість, гумор і щирість – всі кращі риси, притаманні українському народу.