Діти в Україні: права і гарантії

2 Грудня 2015 - 16:29

25.11.15 в НСЗШІ № 38 для учнів 2 – 6, 9 класів бібліотекарем бібліотеки – філії № 6 Мазуркевич О.О. була проведена інтернет – панорама «Діти в Україні: права і гарантії». Захід був проведений з метою розповісти учням про їх права та свободи, визначені Конвенцією про права дитини.

 Під час заходу    учні          дізналися, що думають про права людини в різних країнах світу, історію їх виникнення та боротьби за те, щоб кожний з нас мав рівні можливості. Навіть зараз мільйони людей почувають себе абсолютно безправними як фізично, так і психологічно. Тому презентація  «Права дитини» завершилася риторичним питанням: коли ж Конвенції про права людини будуть дотримуватися по всій Землі?

Щоб дізнатися чи добре діти знають свої права та чи вміють їх правильно реалізувати діти відповідали на питання вікторин «Чи знаєте ви свої права..» та «Казкова правова вікторина».Під час ,якої юні    учасники заходу мали змогу активно проявити себе, відповідаючи на каверзні запитання. Кожен присутній на заході мав змогу ознайомились з процесом виникнення законів та правил у суспільстві, на різноманітних прикладах із реального життя вчилися навичкам роботи з правовими документами.