Дім твоїх друзів

10 Лютого 2017 - 16:56

Бібліотека-філія № 1 для дітей запросила учнів 1-А клас  НВК «Школа-ліцей» ( класний керівник Дрига І.І.) прийняти участь у грі – подорожі « Бібліотека — дім твоїх друзів». Першокласники вперше завітали до дитячої бібліотеки і познайомилися з правилами користування книгою та бібліотекою. За допомогою гри навчилися вибирати книги в бібліотеці, бо це мистецтво, якому можна і потрібно вчитися. Бібліотека відкрила маленьким  читачам свої скарби, а працівники бібліотеки доклали багато зусіль для того, щоб діти могли швидко орієнтуватися у книжковому фонді.

Присутні згадали свої перші книги, розповіли, які  зацікавили їх . Допомогли знайти місце на полицях книгам, герої яких  «загубилися», відгадати, якому книжковому персонажу належать представлені речі.

Учням 1 класу сподобалось спілкуватися з книгою. Вони охоче вибрали книги для читання на абонементі. Зустріч з хорошою книгою завжди радісне свято. Людину вона супроводить в житті, як чудовий подарунок, як засіб пізнання, натхнення і краси. Читання — одна з найбільш важливих і потрібних  справ. Треба не шкодувати на нього ні часу, ні сил: усе повертається сторицею.