ДЕНЬ СВОБОДИ ТА ГIДНОСТI

20 Листопада 2015 - 16:31

Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення щорічно 21 листопада  Дня Гідності та Свободи.

“Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності”, – сказано в повідомленні.

“Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада”, – зазначив Порошенко.

  В рамках відзначення Дня гідності та свободи працівники централізованої бібліотечної системи підготували та провели низку заходів. З метою донесення до  громадян міста об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку ХХІ століття, а також вшанування мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини .  На збереження національних традицій та патріотичного виховання підростаючого покоління спрямували  зусилля бібліотекарі під час заходів: Інформаційна хвилина ”  Усе моє,що зветься Україна”  (центральна бібліотека),інформаційна година   «З Україною в серці : від Помаранчевої революції до революції Гідності»( бібліотека -філія№5)Година патріотизму “З Україною в серці”( бібліотека — філія № 7),Інформаційна година “Від революції Свободи до революції Гідності”( бібліотека — філія № 1). Учасникам заходів:  студентам гірничого технікуму,учням загально освітніх шкіл, користувачам бібліотеки  продемонстрували фото і відео з майдану, які достовірно передали дух тих важливих подій Бібліотекарі  розповіли про хронологію подій «Революції гідності» та учасників  євромайдану..  На святкуванні лунали вірші та пісні присвячені всім героям України, нашим співвітчизникам, які боролися та борються за майбутнє своєї Батьківщини Хвилиною  мовчання присутні вшанували пам’ять мужніх патріотів, які відділи своє життя за незалежність України під час подій на Майдані.

 

Огляд літератури про події Майдані, про європейський вибір українців запропонували читачам бібліотеки — філії № 3 ,№6,№8

Учасники урочистостей від щирого серця ділилися з присутніми своїми почуттям і бажали  усім добра, злагоди і непохитної віри у світле майбутнє України.