«Державність вимріяна поколіннями»

22 Серпня 2018 - 14:13

День Незалежності – це свято, яке в історію України вписав кожен із нас своєю боротьбою, чесною працею чи тихою молитвою. Це є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи, умовою втілення його бажання бути справжніми господарями на власній землі!

Працівники бібліотеки — філії №1 для дітей разом з директором Народного музею історії міста Торецька Семьоновою Н.І. для своїх юних читачів провели урок історичної пам’яті «Державність вимріяна поколіннями» Святково одягнені дітлахи уважно слухали ведучіх заходу, які розповіли дітям про історію становлення нашої держави та познайомила з книжково-ілюстративною виставкою “Державні святині”, де представлені державні символи України та література, що докладніше знайомить користувачів з темою Незалежності України. Варто зазначити, що дітлахи не лише слухали, а й виявляли свою обізнаність, незважаючи на свій юний вік, у значенні державних символів, слів гімну України, звичаїв та обрядів нашого народу. Бібліотекар Міленіна Олена Іванівна провела майстер-клас “Кольори, що дають надію” Учасники заходу із допомогою бібліотекаря виготовили патріотичне сердечко.

Ми віримо в майбутнє України і бажаємо щоб свято Незалежності принесло в українські родини щастя, добро, мир та любов. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння.