День Святого Валентина

15 Лютого 2019 - 10:57

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День св. Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

У бібліотеці-філії №5 впродовж дня панувала святкова атмосфера. В читальному залі користувачі висловили свою любов до працівників книгозбірні за допомогою “валентинок” під час акції «Зізнайся бібліотеці у коханні». Привітання та побажання усі бажаючі залишали на великому паперовому серці.
Здобувачі освіти ЗЗСО №17 взяли участь у майстер-класі «Сердечні валентинки». Діти дізналися про походження «валентинки», познайомила зі списком літератури про кохання. Упродовж кількох годин вирувало живе спілкування, усмішки, піднесений творчий настрій та уявна фантазія. Натхненні бажанням висловити своє тепло і любов, діти поринули у творчість. Охоче вирізали серця з картону, паперу, фетру та наклеювали на них квітки, бісер та стрази. Створеними власноруч валентинками учасники майстер-класу вітали мешканців смт Новгородська.