День Конституції України

22 Червня 2016 - 08:44

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.

        На передодні державного свята  бібліотека-філія №5  пропонувала користувачам до перегляду  книжкову виставку: „Конституція України в моєму житті», література представлена  на виставці дала можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу, ознайомила читачів  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

             В читальному залі  бібліотеки – філії №7  до уваги читачів  була  розгорнута книжкова виставка – діалог “До Конституції з повагою, до влади – з надією” відвідувачам  запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.

           З метою виховання шанобливого ставлення до Основного Закону країни, її державних символів, поняття про виконання та дотримання конституційних прав та обов’язків в бібліотеках ЦБС були оформлені книжкова виставка: „Конституція – основа державності”( бібліотека — філія №2), тематичні полиці : « Ми віримо в майбутнє твоє, Україна»(бібліотека — філія№6), «Конституція оберіг нашої держави»(бібліотека — філія№4),«Наших оберегів кольори»( центральна бібліотека). Книги, представлені на виставках, розкрили  цінність Основного Закону України, як нормативно-правового акта вищої юридичної сили , правами та обов’язками дітей в Україні.