День Гідності і Свободи

30 Листопада 2017 - 15:53

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи.
З цієї нагоди у читальному залі центральної бібліотеки ЦБС м. Торецька була організована віртуальна подорож містами історичних подій «Майдан. Україна. Шлях до свободи», під час якої завідувач відділу обслуговування Ахмедова Світлана Володимирівна відновила хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, розповіла про героїв Євромайдану, які заради свободи та кращого майбутнього свого народу поклали на вівтар своє життя, та продемонструвала відеоролик, присвячений Революції Гідності. Діти, затамувавши дихання, дивились на перебіг подій на екрані.
Читачам бібліотеки була запропонована виставка –експозиція «Україна- країна гідності і свободи» на сторінках якої були відтворенні історичних подій зими 2013-2014 років, імена героїв “Небесної Сотні”, кращі світлини Революції та мистецтво Майдану.
Тематичні заходи до Дня Гідності і Свободи відбулися в багатьох бібліотеках – філіях ЦБС м. Торецька . У бібліотеці –філії №2 пройшла година історичної пам’яті “Подвиг Небесної Сотні – приклад для нащадків». Діти дізналися про історію трагічних подій, вшанували пам’ять жертв Майдану хвилиною мовчання. Наприкінці заходу діти створили «Стрічку гідності» та прочитали зворушливі патріотичні вірші.
«Україна: незалежність, гідність, свобода» так назвали годину патріотизму, яка пройшла в бібліотеці – філії №7. Під час заходу бібліотекарі розповіли про історію виникнення свята та розкрили значення понять гідність, свобода, патріотизм – цінностей, на яких слід виховувати майбутнє покоління українців.
Ці заходи стали своєрідним нагадуванням всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв!