День державного Прапора

28 Серпня 2017 - 11:53

23 серпня – День державного Прапора – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Кожний народ, маючи свою історію, має свої історичні святині – герб, прапор, гімн. Український національний державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Бібліотеки централізованої бібліотечної системи м. Торецька теж долучилися до святкування, через низку різноманітних заходів патріотичного спрямування проводили популяризацію літератури та знань найбільш яскравих сторінок багатовікової історії України та історії становлення української символіки, які мали за мету виховувати у громадян України формування почуття гордості за свою державу, бережне ставлення до її святинь, вивчення історії створення незалежної України, відродження національної свідомості.
В бібліотеках відбулися презентації книжкових виставок, експозицій книг, тематичних викладок літератури, проводились вікторини за назвами “З неба і сонця наш прапор ясний», “Свята земля серпанку і калини” тощо. На яких було представлено документальні, літературні, творчі та художні твори, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.
З метою вихованню у громадян поваги до державних символів, розумінню їх значення для становлення і існування держави були організовані молодіжною платформою”ТІМ” Ігри патріотів “Разом ми єдині”. Охочих виявилося дуже багато, юні мешканці міста показали неабиякі знання літератури та історії рідного краю, ерудицію, кмітливість, винахідливість. Ведучі заходу у вишиванках та барвиста українська мова, створили атмосферу єдності та щирості і подарували кожному з присутніх частинку тепла у їхні душі.