Дарують людям вічну мудрість книг

18 Жовтня 2018 - 09:33

Наприкінці вересня  приходить до нас Всеукраїнський день бібліотек — професійне свято бібліотекарів, відзначення якогг свідчитьпро глубоку повагу народу п до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. А дарують людям вічну мудрість книг бібліотекарі.

І сьогодні ми, користувачі бібліотеки — філії №2 ЦБС м.Торецька, хочемо привітати тих, хто присвятив бібліотечній справі все своє життя. Це Григорʼєва Л.Х. та Чаркіна М.М.. Вони багато років тому переступили поріг бібліотеки і залишили назавжди в ній своє серце, бібліотечна справа стала їх покликанням. Рогінська О.М. працює в бібліотеці всього рік, але вже знайшла підхід до кожного користувача та заслужила повагу. Завдяки техробітнику Юзаковій О.Ю.  ів бібліотеці завжди чисто та затишно.

Сьогодні бібліотека — філія№2 — це осередок відпочинку і духовності нашого району, а в центрі уваги бібліотекарів завжди ми користувачі, наші запити і інтереси.

Честь і хвала Вам, шановні , за подвижництво, за працю, за відданість справі, якій Ви служите серцем і душею. Вітаємо Вас зі святом, зичимо невичерпної енергії та міцного здоровʼя.

Лебедь Т., Воскресенська Л., Лиженкова С. та інші коистувачі бібліотеки — філії №2  ЦБС м. Торецька