Чорнобиль — біль моєї душі

3 Травня 2017 - 08:45

26-квітня — це день чорнобильського лиха,болю,суму, перестороги. І забути це чи викреслити із нашої пам’яті — неможливо. Чорнобиль — це мука і трагедія,це подвиг і безсилля, це пам’ять,це наш нестерпний біль.

З подій того часу  минуло — 31 рік, як один день для ліквідаторів аварії. Біль не вщухає, тривога не полишає. З метою поширити знання дітей про чорнобильську трагедію,розвивати почуття особистої відповідальності за долю своєї країни і кожної людини,показати масштаби трагедії була оформлена фотовиставка «Тут криком кричить наша грішна земля». Матеріали до фотовиставки взяті з фондів  народного музею історії м. Торецька  ( директор Семьонова Н.І.) та фото чорнобильців-земляків . Нариси про  їх життя представлені членом Національної спілки Журналістів України,членом ради міської організації «Спілка Чорнобиль України» Мелащенко В.П.

До дня чоробильської катастрофи  учнівським активом 6-Б класу НВК «Школа- ліцей»

( класний керівник Печончик І. С.) підготовлена літературно — музична композиція «Чорнобиль біль моєї душі».Відверта розмова склалася у учнів з учасником ліквідації наслідків аварії Гаврилюк Ю.В. Присутні уважно слухали розповідь Юрія Володимировича про своє життя до та після аварії, який з повагою згадував про друзів, що  були поруч, охоче відповідав на запити учнів.

Бібліотека підготувала огляд літератури про суворий екзамен людства, про людей, які жертвували своїм життям, заради спасіння інших.

З вдячністю діти подарували гостю весняні квіти,зробили фото на згадку.

Наша пам’ять багатьох наступних поколінь,знову і знову буде повертатись до трагічних тих днів, коли смерть загрожувала живому і неживому, бо то наша біль.