Чарівний світ казок Шарля Перро

19 Січня 2018 - 11:55

Немає жодної людини, яка б в дитинстві не читала казки і не мала серед них декілька улюблених. І мало хто не знає одного із найкращих казкарів світу – Шарля Перро .
На казкову годину «Чарівний світ казок Шарля Перро», присвячену 390-річчю від дня народження відомого казкаря, в бібліотеку-філію №1 для дітей завітали учні 3-а класу Опорного закладу “Торецької ЗОШ І – ІІІ ступенів №6” (кл.керівник Скубій К.В.)
Мандруючи світом казки діти повністю занурилися у прекрасний і чарівний світ Шарля Перро Вони згадали трудолюбиву Попелюшку, відважного Кота в чоботях, Красуню-Принцесу, милу і добру Червону Шапочку. Малята показали себе справжніми любителями і знавцями казок. Адже казки вчать дітей творити Добро, застерігають їх чинити Зло. Гарним доповненням заходу стала книжкова виставка «Дивосвіт скарбів книжкових» Яскраві книжки: «Червона шапочка», «Спляча красуня», «Попелюшка», «Кіт у чоботах», «Подарунки феї», «Перлини європейських казок», «Чарівний світ Ш. Перро», наче самі просилися до рук. Тож малеча зацікавлено гортала сторінки улюблених казок.
З великим задоволенням учасники заходу переглянули мультиплікаційний
фільм «Рікі з хохолком». Було весело і цікаво, звичайний день став для дітей справжньою казкою.

Отож, наші маленькі друзі! Приходьте в бібліотеку. Герої казок чекають на вас.