Бібліотека на свіжому повітрі

6 Липня 2016 - 07:58

Бажаєте відпочити, стати більш обізнаними, корисно та цікаво провести час? Звертайтесь до нас! Читати модно! Читати престижно! Читайте з нами!

З таким закликом бібліотекарі  бібліотеки — філії №5  звернулися до мешканців селища Новгородське, започаткувавши акцію «Бібліотека на свіжому повітрі» на початку цього літа. Її мета – привернути увагу громади до книг, бібліотеки, розвинути у людей культуру читання. Вона передбачає презентацію кращої літератури, що міститься у фондах, живе спілкування з мешканцями, дискусії на різноманітні теми. Працівники бібліотеки Гармаш Н.В. та  Кузнецова О.Л. створили яскравий , веселий , ігровий книжково – пізнавальний бібліотечний майданчик. Запропонувавши  дітям, та батькам  помандрувати у світ цікавого, невідомого, кумедного і веселого за сторінками книг, журналів для дітей, організували для всіх веселі ігри, конкурси.

Користувачі  мали можливість переглянути свіжі періодичні видання, радо погомоніти з працівниками бібліотеки, або просто відпочити у затінку. А для малечі тут можна досхочу побігати та весело погратися.

Зустріч на літньому майданчику пройшла жваво, весело та пізнавально. Читачі із задоволенням провели час на свіжому повітрі, проявляючи активний інтерес до книжок та журналів. Бібліотекарі подарували дітям цікаві книжечки на згадку, бажаючи їм гарного літнього відпочинку, мирного неба, а також запросили приходити з батьками до справжнього храму книги – у бібліотеку.