Бібліотека — храм добра і знань

18 Жовтня 2018 - 09:31

В кожній сімʼї є книжки… Але саме в бібліотеці є книжки на будь який смак.

Бібліотека — храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. А працівники бібліотеки, які обслуговують своїх відвідувачів, докладають багато зусиль, уміння , винахідливості, щоб для всіх читачів бібліотека стала домівкою.

Досвід бібліотечного працівника, його безмежна відданість своїй справі  не може не викликати захоплення і поваги. Бібліотекарі Корпусова Л.В., Семиченкова Н.М., Бредіхіна С.О., Шестак Т.К. – хранителі і провідники, співбесідники книг, журналів, газет, відповідальні, принципові, уважні і терпеливі до своїх читачів. Це чуйні, товариські, впевнені в собі і водночас привітні, і комунікативні люди.

Бібліотека — це центр відпочинку, духовності, це плідна праця у клубі “Берегиня”

“Берегиня” об’єднує жінок, які віддають години свого дозвілля цікавим і корисним справам , спілкуванню на різноманітну, найцікавішу тематику. Кожне засідання посвогєму цікаве  та змістовне. Воно риносить участницям відчуття єднання і радість спілкування. В клубі жінки діляться враженнями про прочитані книги, розовідають про своє хоббі, приймають участь в заходах біліотеки. За доброю традицією кожне клубне засідання вдбувається в невимущеній, теплій обстановці, кожен учасник має змогу поділитися своїми враженнями, думками.

Ми висловлюємо слова вдячності і глубокої поваги людям  цієї благородної професії.

Вітаємо Вас, дорогі наші бібліотекарі, з вашим професійним святом!

В.М.Лисинська

Л.М.Семенова

 Члени клубу “Берегиня”