Безсмертне ім’я великого українського поета

12 Березня 2014 - 17:05

Безсмертне ім’я великого українського поета, художника Тараса Шевченка відоме скрізь, як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. Напередодні 200-ї річниці від дня народження поета ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант.

Нині вся українська спільнота проводить відповідні урочистості з нагоди вшанування пам’яті та популяризації творчості видатного сина українського народу. Не залишились осторонь таких подій і працівники бібліотеки – філії  №2 ,які провели  низку заходів до цієї славної дати. За  участю учнів школи № 2( кл. кер. Положенцева І.Ю.) пройшов літературний вечір „ Співець  рідної мови”

 Затамувавши подих присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика. Бібліотекар Коліганова І.М., розповіла про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс. Бібліотекарі запропонували присутнім переглянути  електронну презентацію, за допомогою якої присутні змогли ознайомитися   з творчим шляхом Кобзаря.  А ще, неабиякою окрасою і приємним сюрпризом стали відомі Шевченкові вірші «Садок вишневий біля хати», «Заповіт»,які продекламували Чепігина Дарина та Лагус Єва.
    Глибше вивчити Шевченкову літературну спадщину, осягнути його філософські думки, краще знати його мистецькі твори допомогла читачам виставка— вернісаж «Кобзарю мій, твої слова святі». На виставці також можна побачити вишиті рушники та портрет Кобзаря.DSCF1701

Отож, читайте і перечитуйте Шевченкове слово, вивчайте його творчість, станьте гідними його заповідей і мрій!

Щиро запрошуємо до нашої бібліотеки!