Без сімʼї немає щастя на землі

25 Травня 2018 - 07:58

Здавна відомо, що родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними емоціями. Саме з родини постає наше майбутнє, вона виховує з дитини відповідального члена суспільства, і є першоджерелом людської гідності, самоусвідомлення, чесності та зрілості. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

До Міжнародного дня сім’ї бібліотекарями бібліотеки-філії №1 для дітей разом з громадською організацією “ДІ” Довіра” (голова управління Войткова Л.О.) було організовано свято “Без сім’ї немає щастя на Землі”,на яке  завітали діти  з інвалідністю та їх батьки . Учасникам заходу було запропоновано відпочити від буденних справ та взяти участь у дружньому змаганні.

Протягом усього заходу діти читали гуморески, розігрували сценки,розгадували загадки  про сімʼю і співали пісні, які присвячували   своїм мамам.

У бібліотеці панував святковий настрій, що свідчило – свято відбулося і присутні його відчули. Родиною для дитини стають не лише батьки, сім`я, а  і друзі, і  увесь народ. Всі ми, вся Україна – велика і дружна родина.